به نظر رسیدن هواوی mate9 گلکسی s8 مقایسه سرعت گلکسی s8 و هواوی mate 9

به نظر رسیدن: هواوی mate9 گلکسی s8 مقایسه سرعت گلکسی s8 و هواوی mate 9 Galaxy S8 moghayese sorat Galaxy اس 8 va Huawei mate 9

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فوتسال، تبعیدگاه کفاشیان؟

با منع حضور کفاشیان در ریاست فدراسیون فوتبال، سرپرستی او در کمیته فوتسال زیاد شبیه تبعید شدن است. 

فوتسال، تبعیدگاه کفاشیان؟

فوتسال، تبعیدگاه کفاشیان؟

عبارات مهم : فوتسال

با منع حضور کفاشیان در ریاست فدراسیون فوتبال، سرپرستی او در کمیته فوتسال زیاد شبیه تبعید شدن هست.

به گزارش ایسنا، علی کریمی مدتی است دست به افشاگری علیه مدیران فدراسیون فوتبال زده و آن ها را دعوت به مناظره می کند. او ابتدا با حضور در یک برنامه تلویزیونی صحبت هایی راجع به فساد در فوتبال مطرح کرد و بعد از تصویر العمل فدراسیون فوتبال مبنی بر این که “این حرف ها کمکی به فوتبال نمی کند”، دست به افشاگری های بیشتری در اینترنت زد.

فوتسال، تبعیدگاه کفاشیان؟

علی کریمی در آخرین پست خود، با اشاره به پشت پرده عدم حضور علی کفاشیان در آخرین دوره انتخابات فدراسیون فوتبال نوشته است: “آقای داورزنی! از شما خواهش می کنم گزارشی که هیات نظارت وزارت ورزش از فدراسیون تهیه کرده را هم شما و هم وزیر محترم ورزش که خوشبختانه ایشان هم دنبال براق سازی در ورزش هست، مطالعه کنید. این گزارش قبل از شما به دست معاون قبلی، دکتر سجادی رسیده و اتفاق خاصی نیفتاده است! فقط نتیجه گزارش این بود که آقای کفاشیان، دیگر جهت دور تازه کاندیدا نشود (ای کاش کفاشیان کاندیدا می شد) تا راجع به این گزارش صحبتی نشود. در این گزارش ریز تمام قراردادهای بسته شده است به وسیله فدراسیون موجود است!”

کفاشیان بعد از کنار رفتن از ریاست فدراسیون فوتبال، به عنوان سرپرست کمیته فوتسال گمارده شده است است و بیش از یک سال از سرپرستی او می گذرد. هر چند سرپرستی بیش از سه ماه در فدراسیون فوتبال، قانونی نیست ولی پرسش بزرگ تری که در این میان به وجود می آید این است که اگر تخلفات کفاشیان اثبات و از حضور در راس فدراسیون فوتبال منع شده است آیا از او در سمت دیگری استفاده شده است است؟

با منع حضور کفاشیان در ریاست فدراسیون فوتبال، سرپرستی او در کمیته فوتسال زیاد شبیه تبعید شدن است. 

چنانچه تخلف او در فدراسیون فوتبال محرز شده است باشد، حضورش در هر پستی همراه با شائبه خواهد بود. بنابراین از منع ریاست این مدیر در فدراسیون فوتبال و سرپرستی اش در کمیته فوتسال، می توان این برداشت را کرد که فوتسال به عنوان تبعیدگاه کفاشیان در نظر گرفته شده است هست. کما این که خود او نیز در ابتدای حضورش در فوتسال، بارها عدم علاقه اش به ماندن را عنوان کرده و حاضر به دریافت حکم ریاست نیز نشده است.

حالا حضور کفاشیان در فوتسال با انتقادات فراوان اهالی این رشته نیز همراه شده است هست. فوتسالی ها معتقدند کفاشیان به اندازه کافی جهت این رشته وقت نمی گذارد و اوضاع تیم ملی و کلوب ها با پسرفت روبه رو شده است است.

واژه های کلیدی: فوتسال | فوتبال | فوتسال | علی کفاشیان | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz