به نظر رسیدن هواوی mate9 گلکسی s8 مقایسه سرعت گلکسی s8 و هواوی mate 9

به نظر رسیدن: هواوی mate9 گلکسی s8 مقایسه سرعت گلکسی s8 و هواوی mate 9 Galaxy S8 moghayese sorat Galaxy اس 8 va Huawei mate 9

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پشت پرده نابسامانی بازار گوشی

نوسان های این روزهای بازار ارز، دامان گوشی را گرفت؛ تا جایی که شاهد زیاد کردن 30درصدی قیمت این محصولات در بازار هستیم. با توجه به گستردگی میزان استفاده مردم از

پشت پرده نابسامانی بازار گوشی

پشت پرده نابسامانی بازار تلفن همراه

عبارات مهم : بازار

نوسان های این روزهای بازار ارز، دامان گوشی را گرفت؛ تا جایی که شاهد زیاد کردن 30درصدی قیمت این محصولات در بازار هستیم. با توجه به گستردگی میزان استفاده مردم از این فناوری، قیمت بالای گوشی گلایه هایی را به دنبال داشته هست. به همین جهت وزیر ارتباطات به این عنوان ورود کرده و می خواهد با براق سازی، مانع هرگونه سوء استفاده و سودجویی از این بازار آشفته شود.

به گزارش ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به این که شرکت های واردکننده در ابتدای امسال دلار مورد نیاز خود را با بهای 4200 تومان دریافت کرده اند اعتقاد است که نباید قیمت گوشی در بازار، بالاتر از حد معمول برود.

محمد جواد آذری جهرمی با اشاره به طرح رجیستری گفت: ما بحث پروژه ثبت تلفن همراه(رجیستری) را با نشانه کنترل و نظارت دقیق بر بازار اجرا کردیم و در این چارچوب، آمارهایی مشخص از میزان واردات گوشی با تخصیص ارز را در اختیارداریم. آنچه امروز آمار ما دررابطه با واردات گوشی با تخصیص ارز 4200 تومانی به این کسب و کارها از ابتدای امسال نشان می دهد، این است که ابتدا 54شرکت جهت واردات 7میلیون و 229 هزار و 646 هزار گوشی گوشی به ارزش 580میلیون و 629 هزار و 283 یورو، درخواست دادند که این عنوان در سامانه ثبتارش(سیستم الکترونیکی ثبت سفارشات واردات کالا) ثبت شده است است.

پشت پرده نابسامانی بازار گوشی

وی ادامه داد: با بررسی های انجام شده، درنهایت از این تعداد جهت 40 شرکت تخصیص ارز صورت گرفت و مبلغ ارز تخصیص یافته از بانک مرکزی به این شرکت ها نیز بالغ بر 220 میلیون و 643هزار و 206 یورو بوده هست. وزیر ارتباطات ادامه داد: طبق آمار ما که بازه زمانی آن تا 29 خرداد هست، بعد از این ثبت سفارش ها حدود 140هزار و 399 گوشی به ارزش 75میلیون و283هزار و 860یورو ترخیص شده است که میانگین قیمت گوشی های ترخیص شده است از بازار بر اساس فرمولی که عرض کردم، 536 یورو است.

وزیر ارتباطات همچنین در پاسخ به سوالی راجع به چرایی قیمت های نجومی بعضی از گوشی ها در بازار ازجمله آیفون گفت: پشت پرده گوشی های گران قیمتی که امروز اتفاقا در بازار با ارز بالایی محاسبه می شوند و به فروش می رسند افراد سودجویی هستند که ارز را گرفته و در بازار به مردم ارائه کرده اند.

نوسان های این روزهای بازار ارز، دامان گوشی را گرفت؛ تا جایی که شاهد زیاد کردن 30درصدی قیمت این محصولات در بازار هستیم. با توجه به گستردگی میزان استفاده مردم از

واژه های کلیدی: بازار | واردات | وزیر ارتباطات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz