به نظر رسیدن هواوی mate9 گلکسی s8 مقایسه سرعت گلکسی s8 و هواوی mate 9

به نظر رسیدن: هواوی mate9 گلکسی s8 مقایسه سرعت گلکسی s8 و هواوی mate 9 Galaxy S8 moghayese sorat Galaxy اس 8 va Huawei mate 9

گت بلاگز اخبار اجتماعی پایتخت کشور عزیزمان ایران را با منابع محدود اداره کردیم/ مبارزه جدی شهرداری با

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران خواستار قاطعیت نیروهای شهربان و حریم بان در برخورد با تخلف‌ها شد و گفت: واکنش‌ها و عملکرد شما در توسعه واکنش‌ها شهروندی بین شهر

پایتخت کشور عزیزمان ایران را با منابع محدود اداره کردیم/ مبارزه جدی شهرداری با

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران : پایتخت کشور عزیزمان ایران را با منابع محدود اداره کردیم/مبارزه جدی شهرداری با عدم انضباط شهری در سال آینده

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران خواستار قاطعیت نیروهای شهربان و حریم بان در برخورد با تخلف ها شد و گفت: واکنش‌ها و عملکرد شما در توسعه واکنش‌ها شهروندی بین شهروندان بسیار موثر است و حتی واکنش‌ها شما از گفتار شما هم موثرتر هست؛ از این رو باید مردم را نه با زبان بلکه با واکنش‌ها خود به خوبی دعوت کنید آیا که این واکنش‌ها شما الگویی جهت شهروندان خواهد بود.

به گزارش ایسنا، محمد علی نجفی، شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران صبحگاه امروز طی سخنانی در مراسم رژه صبحگاهی و پیشواز نیروهای شهربان و حریم بان از نوروز که در محل بوستان ولایت پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد، با اشاره به شاخص زیست پذیری جهت ارزیابی اوضاع شهرها در دنیا، گفت: این شاخص مؤلفه های مختلفی دارد که بر اساس آن مولفه ها شهرها را دسته بندی می کنند و اعلام می شود که کدام شهر در دنیا شرایط زیست پذیری بهتر و مناسب تری جهت شهروندان دارد؛ یکی از این مولفه هایی که در بررسی زیست پذیری شهرها مورد توجه قرار می گیرد نیز راجع به انضباط و قانون مندی است.

وی افزود: این قانون مندی و انضباط جهت همه اجزا و عواملی که به نوعی در شهر فعالیت داشته و در زندگی شهری دخیل هستند مد نظر خواهد بود؛ از این رو کلیه ادارات، نهادها و ارگان هایی که در شهر فعالیت می کنند، باید به قوانین و مقررات پایبند باشند و بر اساس آن قوانین و مقررات، انضباط شهری را رعایت کنند. علاوه بر این خود کارکنان شهرداری و مجموعه عواملی که مسئولیت اداره شهر و نظارت بر قوانین و مقررات را عهده دار هستند نیز باید متکی بر قانون عمل کنند و اینطور نیست که چون این افراد کادر شهرداری و مسئول نظارت بر شهر هستند، اجازه دارند خارج از مقررات عمل کنند.

پایتخت کشور عزیزمان ایران را با منابع محدود اداره کردیم/ مبارزه جدی شهرداری با

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران به نقش شهروندان اشاره و عنوان کرد: درست است که می گوییم شهر متعلق به شهروندان و ما نیز خدمتگذاران مردم هستیم؛ ولی اگر بنا باشد هر یک از شهروندان به هر نحوی که دلش می خواهد، قوانین و مقرراتی که مناسب و بافایده به حالش می داند را عمل کند و قوانین و مقرراتی که مخالف است را نیز زیر پا بگذارد، در این شرایط انضباط شهری به کلی به هم می خورد. به این ترتیب بعد از مدتی شهر جهت همه شهروندان غیر قابل سکونت خواهد بود و به محل جنجال، درگیری و تنش تبدیل می شود.

نجفی با تاکید بر قانون مندی در ساخت و ساز، حمل و نقل و ترافیک، فعالیت های اجتماعی، کسب و کار و همه اجزای فعالیت های شهری ابراز کرد: این یک مسئله کاملا عقلانی و منطقی است و عقل ابتدایی بشر هم بر آن صحه می گذارد که همه باید به قوانین و مقررات مرتبط با حفظ انضباط، آرامش و آسایش شهری پایبند باشند. در این میان شهرداری نیز باید ابزارهایی جهت کنترل و برخورد احتمالی با کسانی که حاضر نیستند در چارچوب قوانین و مقررات عمل کنند، داشته باشد تا با متخلفان برخورد شود. علاوه بر آن، شهرداری در کنار برخورد باید به مردم آموزش دهد تا از یک طرف آنها را با حقوق شهروندی خودشان آشنا کرده و از دیگر سو واکنش‌ها شهروندی را جهت مردم توجیه و توضیح دهد به این ترتیب می تواند از آنها بخواهد به واکنش‌ها شهروندی پایبند باشند.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران خواستار قاطعیت نیروهای شهربان و حریم بان در برخورد با تخلف‌ها شد و گفت: واکنش‌ها و عملکرد شما در توسعه واکنش‌ها شهروندی بین شهر

نیروهای شهربان و حریم بان چشم بینا و دست پرقدرت شهر جهت مبارزه با تخلفات هستند

وی خاطر نشان کرد: در روزهای آخر سال همه در صدد هستیم تا فعالیت های یک سال گذشته را جمع آوری کرده و کارها و مسایل باقی مانده را انجام دهیم تا خودمان را جهت تعطیلات و استراحت نوروزی آماده کنیم ولی اوضاع در شرکت شهربان و حریم بان مقداری متفاوت هست. آیا که شما در عین حال که مشغول ارزیابی فعالیت های یکساله و جمع بندی فعالیت های آخر سال هستید، تازه باید خودتان را جهت یک کار سخت تر و خاص در ایام تعطیل آماده کنید تا در برابر کسانی که ممکن است بخواهند از تعطیلات و وجود خلاء در بخشی از سیستم های اداری سوء استفاده کنند، آماده باشید.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران وظیفه نیروهای شهربان و حریم بان در مقابله با تخلفات را یک کار سخت و وظیفه جهادی توصیف کرد و گفت: بر اساس فرموده های امیرالمومنین (ع) شیرین ترین خدمات، تلخ ترین آنها از نظر اجرایی است و این یعنی خدمتی که واقعا باید در جان انسان و جامعه شیرین تلقی شود، سخت تر است و در ماه های اول نیز جهت انسان تلخ تر تلقی می شود.

پایتخت کشور عزیزمان ایران را با منابع محدود اداره کردیم/ مبارزه جدی شهرداری با

وی نیروهای شهربان و حریم بان را چشم بینا و دست پرقدرت شهر جهت مبارزه با هرگونه تخلف، برخورد و ناهنجاری نامید و تاکید کرد: سابقه سال های گذشته نشان می دهد که عده ای وقت طلب و سودجو مترصد این هستند که در این ایام شروع به ساخت و ساز در بخش حریم کرده و بعد هم مدعی شوند ولی باید شرایط برخورد با آنها فراهم شود.

نجفی با بیان اینکه «در مقابله با عدم انضباط و تخلفات ساخت و ساز، پیشگیری مقدم بر برخوردهای بعدی است» ابراز کرد: هنگامی که کسی تخلف کرد، برخورد با او غیر ممکن نیست؛ ولی سخت خواهد بود بنابراین پیشگیری نیروهای شهربان به مراتب ارزش بیشتری دارد تا کسی مرتکب تخلف شود و او را به کمیسیون ماده 100 ارجاع داده و یا اکیپی جهت جمع کردن تخلف بفرستیم.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران خواستار قاطعیت نیروهای شهربان و حریم بان در برخورد با تخلف‌ها شد و گفت: واکنش‌ها و عملکرد شما در توسعه واکنش‌ها شهروندی بین شهر

مبارزه جدی شهرداری با عدم انضباط شهری در سال آینده/ سد معبر صورت پایتخت کشور عزیزمان ایران را زشت کرده است

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از اجرای طرح توسعه انضباط شهری در سال آینده خبر داد و گفت: ما از سه ماه قبل با حضور چند تن از معاونان، فرمانده یگان حفاظت شهرداری، مدیر حراست و بازرسی بر روی طرحی کار کرده ایم که حدود دو هفته قبل به مرحله نهایی رسید و اجرای آن در سال آینده صورت شهر را زیباتر خواهد کرد. بر اساس این طرح در سال آینده با عدم انضباط شهری در هر شکل و هر جای شهر مبارزه جدی انجام می دهیم.

پایتخت کشور عزیزمان ایران را با منابع محدود اداره کردیم/ مبارزه جدی شهرداری با

بساط گستران منشأ بسیاری از تصادفات و ترافیک ها

وی برطرف سد معبر را یکی از موارد طرح توسعه انضباط شهری بیان کرد و گفت: مسئله سد معبر صورت پایتخت کشور عزیزمان ایران را زشت کرده و زندگی شهری را نیز دچار مسئله کرده هست. به نحوی که اگر می خواهید از یک پیاده راه عبور کرده و یک کیلومتر قدم بزنید بارها مجبور می شوید که به خاطر سد معبرهای ایجاد شده است وارد خیابان شده است و مجددا به پیاده راه برگردید. علاوه بر این وانت ها و ماشین هایی که با بساط گستری کسب و کاری راه می اندازند نیز منشاء خیلی از ترافیک ها و حتی تصادف ها هستند.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از تشکیل تعدادی از کمیسیون های متفاوت در طرح توسعه انضباط شهری خبر داد و ابراز کرد: این طرح از دو هفته قبل به صورت آزمایشی در بعضی نقاط پایتخت کشور عزیزمان ایران اجرایی شده است و بعضی از این بساط گستری ها جمع آوری شده است اند. همچنین مراکزی نیز جهت هدایت آنها در نظر گرفته شده است ولی باید در نظر داشت که این اصل طرح نیست.

نجفی نخستین خواسته شهروندان تهرانی در جریان تماس های ماه های اخیر با سامانه های 137 و 1888 شهرداری را برطرف سد معبر بیان کرد و گفت: اگر از این بعد جهت این مورد سخت گیری می کنیم جهت این است که انضباط و زیست پذیری شهری فراهم شود از این رو باید با پدیده سد معبر در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران برخورد شود.

قاطعیت همراه با ملاطفت و ملایمت

وی خواستار قدرت و قاطعیت در عمل نیروهای شهربان شد و گفت: عده ای به مجرب اینکه احساس می کنند قاطعیت و قدرتی وجود ندارد، می خواهند سوء استفاده کنند و قدرت خود را به رخ ما بکشند؛ ولی باید در نظر داشت که این قدرت و قاطعیت باید همراه با ملایمت و ملاطفت باشد؛ البته خیلی سخت است که بخواهید قاطعیت داشته باشید و در عین حال با ملاطفت، زبان خوش و صبر در برابر کارشکنی ها عمل کنید.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به انواع صبر، گفت: ما صبر در معصیت، صبر در نعمت و انواع مختلفی از صبر را داریم ولی یک مورد هم صبر در قدرت هست؛ بدهید معنی که انسان قدرت داشته باشد ولی از آن سوء استفاده نکند و در برابر بعضی گردن کلفتی ها صبر داشته باشد تا با ملایمت، ملاطفت و زبان لَیِن خود عمل کند.

نجفی خطاب به نیروهای شهربان و حریم بان تصریح کرد: واکنش‌ها و عملکرد شما در توسعه واکنش‌ها شهروندی بین شهروندان بسیار موثر است و حتی واکنش‌ها شما از گفتار شما هم موثرتر هست؛ از این رو باید مردم را نه با زبان بلکه با واکنش‌ها خود به خوبی دعوت کنید آیا که این واکنش‌ها شما الگویی جهت شهروندان خواهد بود. بنابراین در عین حال که باید با تخلف از قانون با قاطعیت برخورد کنید، واکنش‌ها و گفتار خوش در کنار ملاطفت و ملایمت را نیز در نظر بگیرید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود پرسشها مالی، تجهیزات و منابع انسانی در شهربان و حریم بان، اظهار کرد: تا کنون چهار گزارش راجع به عملکرد شرکت شهربان و حریم بان را دریافت و مطالعه کرده ام، در کنار آن درد دل های پرسنل این شرکت به دست ما رسیده است که امیدواریم از ابتدای سال آینده بتوانیم بخشی از این پرسشها را جهت شما حل کنیم؛ آیا که اگر شما راضی نباشید طبیعتا دست شما به کار نیرومند و موثر نمی شود.

نجفی ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات نیروهای شهربان و حریم بان ابراز امیدواری کرد که بخشی از زحمات آماده باش نوروزی این افراد در فاصله زمانی 25 اسفند تا 15 فروردین از نظر مالی جبران شده است و با برنامه ریزی مسایل مربوط به استخدام، پرسشها مالی و پرداخت های حقوقی این افراد برطرف شود.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به کمبود منابع مالی شهرداری در طول شش ماه گذشته و وجود پرسشها مالی، گفت: بدهی ها به پیمانکاران و سایر بدهی های شهرداری بسیار فراوان بوده و با این منابع محدود باید به نوعی در امسال شهرداری را اداره می کردیم. زمانی که سر کار آمدیم عده ای گفتند این تیم تازه در باتلاق شهرداری غرق خواهند شد و حتی دو ماه هم نمی توانند حقوق پرسنل خود را بدهند ولی امروز همه پرداختی های شهرداری در اسفند 1396 به نحوی که عملی و ممکن بوده، پرداخت شده است هست. البته اگر زیاد می توانستیم به پرسنل زحمتش خود بپردازیم هم ما راضی تر و آنها هم خوشحال تر بودند ولی در حدی که در اختیار و توان بود، عمل کردیم.

بر اساس گزارش سایت شهرنوشت، وی یادآور شد: بالاترین حد سخاوت، جود این است تا آنچه داریم را بذل کنیم. در شهرداری نیز آنچه را که می توانستیم انجام دادیم و مطمئن هستم سال آینده از این جهت به مراتب بهتر از امسال خواهد بود آیا که هم در بودجه شهرداری و هم در بودجه کل کشور مواردی راجع به شهرداری ها گنجانده شده است است که درآمدهای ما زیاد خواهد بود. به این ترتیب نوید می دهم که سال 97 جهت ما و خانواده شهرداری سال بهتری خواهد بود.

واژه های کلیدی: ایران | برخورد | شهرداری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz