به نظر رسیدن هواوی mate9 گلکسی s8 مقایسه سرعت گلکسی s8 و هواوی mate 9

به نظر رسیدن: هواوی mate9 گلکسی s8 مقایسه سرعت گلکسی s8 و هواوی mate 9 Galaxy S8 moghayese sorat Galaxy اس 8 va Huawei mate 9

گت بلاگز اخبار اجتماعی توضیحات دانشگاه علوم پزشکی راجع به فوت دو مازندرانی

فوت دو نفر از شهروندان شهرستان نور به فاصله دو روز بعد از مراجعه به مرکز درمانی نگرانی‌های زیادی را در این منطقه ایجاد کرده بود.

توضیحات دانشگاه علوم پزشکی راجع به فوت دو مازندرانی

توضیحات دانشگاه علوم پزشکی راجع به فوت دو مازندرانی

عبارات مهم : پزشکی

فوت دو نفر از شهروندان شهرستان نور به فاصله دو روز بعد از مراجعه به مرکز درمانی نگرانی های زیادی را در این منطقه ایجاد کرده بود.

به گزارش ایسنا، فوت بیمار 27 ساله در مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی چمستان شهرستان نور یکی از موارد فوتی بود که در هفته گذشته در مازندران رخ داد.

دانشگاه علوم پزشکی مازندران راجع به فوت این بیمار توضیح داد: بیماری در تاریخ هفت دی ماه امسال به علت فارنژیت مراجعه و به وسیله دکتر کشیک مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی چمستان شهرستان نور ویزیت شد و با دستور دارویی، پنی سیلین تزریق شد که بعد از انجام تزریق بیمار دچار شوک آنافلاکسی شده است و فوراً به کارها احیا شروع شد ولی متاسفانه علیرغم کارها فرآیند احیا، بیمار درگذشت.

مورد دیگر فوت بیمار، در بیمارستان امام خمینی(ره) نور رخ داد و طی آن کودک 7.5 ساله جان خود را از دست داد.

طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی مازندران، بیمار در تاریخ 9 دی ماه با علائم بیماری دستگاه تنفسی به بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) نور مراجعه و به وسیله دکتر اورژانس ویزیت شده است و درمان های اولیه انجام شد ولی بعد از این کارها بهبودی حاصل نشد.

از این رو دکتر آنکال کودکان به وسیله دکتر اورژانس به بیمارستان فراخوانده شد و در کمتر از نیم ساعت وی در بیمارستان بر بالین کودک حضور یافت و کودک را ویزیت و دستور خوابیدن در بخش کودکان صادر کرد.

طبق دستور دکتر کارها درمانی در بخش جهت این بیمار انجام شد ولی متأسفانه بعد از مدتی دچار ایست تنفسی شده است و بلافاصله کارها احیا انجام شد ولی موثر واقع نشد و متأسفانه بیمار با وجود تلاش تیم احیا فوت کرد.

تیم کارشناسی درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران بلافاصله بعد از این اتفاق جهت پیگیری عنوان در بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان نور حضـور یافتند و پرونده این دو اتفاق ناگوار جهت بررسی علت فوت به مراجع ذیصلاح ارسال شد.

هم چنین به دستور مدیر دانشگاه علوم پزشکی مازندران تیم مشترکی از معاونت های درمان و بهداشتی و مدیریت بازرسی دانشگاه علوم پزشکی مازندران جهت پیگیری این دو واقعه به شهرستان نور اعزام شدند.

دانشگاه علوم پزشکی مازندران یادآور شد: بعد از دریافت پاسخ نظریه نهایی راجع به علت فوت، نتیجه جهت آگاهی مردم و افکار عمومی بلافاصله اطلاع رسانی می شود.

توضیحات دانشگاه علوم پزشکی راجع به فوت دو مازندرانی

واژه های کلیدی: پزشکی | بیماری | دانشگاه | دانشگاه | مازندران | بیمارستان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz