به نظر رسیدن هواوی mate9 گلکسی s8 مقایسه سرعت گلکسی s8 و هواوی mate 9

به نظر رسیدن: هواوی mate9 گلکسی s8 مقایسه سرعت گلکسی s8 و هواوی mate 9 Galaxy S8 moghayese sorat Galaxy اس 8 va Huawei mate 9

گت بلاگز اخبار اجتماعی وحشت از مسی جهت رئال مادرید گران تمام شد

ترس از ستاره بارسلونا موجب شد مادرید شکستی تحقیرآمیز را در ال کلاسیکو تجربه کند. 

وحشت از مسی جهت رئال مادرید گران تمام شد

وحشت از مسی جهت رئال مادرید گران تمام شد

عبارات مهم : بازیکن

ترس از ستاره بارسلونا موجب شد مادرید شکستی تحقیرآمیز را در ال کلاسیکو تجربه کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید تیم بزرگ و ارزشمندی است و هر لحظه به عنوان یک حریف قدرتمند در دنیا فوتبال آشنا می شود، مادرید به طور طبیعی یک تیم با افتخار هست. این تیم می تواند با افت خود کنار بیاید و در این شرایط مسابقه کند، ولی نه با ترس، موضوعی که باعث شد مغلوب بارسلونا شود.

وحشت از مسی جهت رئال مادرید گران تمام شد

با تصمیمی که زین الدین زیدان در دیدار دیروز برابر بارسا گرفت وحشت مادرید از مسی مشخص شد. ۱۲ سال از نخستین حضور مهاجم آرژانتینی در سانتیاگوبرنابئو می گذرد. آن وقت بارسلونا از ستاره ای به نام رونالدینیو بهره می برد و مسی نیز جزیی از تیم کاتالانی بود. در آن دیدار بارسلونا با سه گل مادرید را شکست داد. مادرید نه در آن وقت و نه در شکست های دیگری برابر بارسا وحشت از یک بازیکن نداشت. زیدان دیروز به پیروزی برابر تیم کاتالانی نیاز داشت تا لالیگا را از دست ندهد، ولی ترکیبی را به میدان فرستاد که غیر معمول بود.

سرمربی مادرید متیو کواچیچ را به میدان فرستاد تا از مسی محافظت کند، یعنی دقیقا مانند پابلو ماچین، سرمربی خیرونا عمل کرد تا مافئو جوان اجازه ندهد ستاره آرژانتینی در زمین، بازی مورد نظرش را به نمایش بگذارد. رئال مادرید خیرونا نیست، این تیم تاریخ و بازیکنان بزرگی دارد. تیمی است که در امسال پنج عنوان را بالای سر برد. این مجموعه زمانی به میدان می رود باعث می شود یک بازی اهمیت پیدا کند. زیدان در این دو سال افتخارات زیادی کسب کرد ولی در بااهمیت ترین وقت فصل سفید پوشان را کوچک کرد.

ترس از ستاره بارسلونا موجب شد مادرید شکستی تحقیرآمیز را در ال کلاسیکو تجربه کند. 

مادرید در بازی دیروز یک تیم کامل نبود حتی در عالی ترین لحظاتش در نیمه اول. سفیدپوشان نیرومند بودند ولی بدون خلاقیت. بازیکنی نبود که کریم بنزما و کریستیانو رونالدو را به هم مرتبط کند. آن بازیکن باید ایسکو می شد. هافبک اسپانیایی بازی را از روی نیمکت دید. زیدان اشتباه کرد و به خاطر وحشت از مسی او را نیمکت نشین کرد.

درست است کواچیچ در سوپر جام اسپانیا در دو بازی رفت و برگشت مسوول حفاظت از مسی بود، با این حال آن دیدار با ال کلاسیکو دیروز کاملا متفاوت بود. مادرید و بارسا یازده امتیاز اختلاف داشتند و آن دو بازی در تابستان برگزار شد. بارسا در آن وقت به تازگی مهاجم بزرگ خود یعنی نیمار را از دست داده بود. البته این قضیه در ادامه فصل باعث قدرت این تیم شد. تنها تکیه کردن به سوپر جام جهت پیروزی ال کلاسیکو دیروز یک اشتباه بزرگ بود.

مادرید که نیاز به نفوذ بیش تر داشت در نیمه دوم افت کرد که کاملا در به ثمر رسیدن گل نخست بارسا این عنوان آشکار بود. در این شرایط کواچیچ مانند مافئو وظیفه خود را انجام داد و مراقب شماره “۱۰” بارسا بود. بارسا بدون عالی ترین بازیکن خود بود و مادرید با یک بازیکن تقریبا غایب بازی می کرد. با این حال همه چیز علی رغم انتظار پیش رفت. مادرید از هم گسسته بازی کرد و مسی بازی را به نحوی که می خواست پیش برد. بدترین اتفاق جهت زیدان و کواچیچ این بود که گل نخست به خاطر این تصمیم اشتباه به ثمر رسید. این گل با عملکرد درخشان سرخی روبرتو، سرخیو بوسکتس، ایوان راکتیچ، دوباره روبرتو و در آخر لوییس سوارس به ثمر رسید. با این حال در فرایند گلزنی بیش از همه حرکت کودکانه کواچیچ قابل توجه بود چون او راکتیچ را رها کرد و به سمت مسی رفت. او نخستین وظیفه اش یعنی اجازه گلزنی ندادن به حریف را فراموش کرد. کم تر پیش آمده است در مادرید چنین تصمیم نابود کننده ای گرفته شود. در فرایند گل نخست مسی هیچ نقشی نداشت ولی این گل تعیین کننده بود.

وحشت از مسی جهت رئال مادرید گران تمام شد

سفیدپوشان وحشت از مسی را نشان دادند و آن برایشان گران تمام شد. مادرید بعد از این گل کاملا به هم ریخت و بازیکنی نبود که اوضاع تیم را اصلاح ببخشد. ایسکو یکی از سه بازیکن مهم این سال جهت مادرید یک دقیقه هم بازی نکرد. مارکو آسنسیو زمانی به میدان رفت که تیم شکست خورده بود. با این حال هافبک اسپانیایی شرایط مادرید را بهتر کرد و حتی حضور گرت بیل به تیم کمک کرد. با این حال سفید پوشان از اخراج دنی کارواخال زحمت می بردند. نحوه ترکیب مادرید نیز به گونه ای بود که وحشت از مسی را نشان می داد. این اشتباه زیدان به احتمال زیاد به از دست رفتن یک جام منجر شود.

واژه های کلیدی: بازیکن | بازیکنان | بارسلونا | اشتباه بزرگ | رئال مادرید | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz